Tipsy Kraków

Metoda żelowa to sposób na przedłużenie płytki paznokciowej, który jest bardzo popularny w takich krajach jak Niemcy, Francja, Czechy, a także Polska. Jest to metoda, w której niezbędnym narzędziem jest lampa UV oraz płyn, który pozwala usunąć warstwę dyspersyjną po wyjęciu paznokci spod lampy. Duże znaczenie ma także jakość żelu, z którego korzystamy, gdyż jest on składnikiem decydującym o trwałości naszych paznokci. To również technika, która jest dość trudna, wymaga dużej sprawności i zręczności. Wykonywanie takich paznokci bez wcześniej odbytego kursu czy też bez odpowiedniego doświadczenia, może doprowadzić klientkę do sporych strat.

Żel wykorzystany w tej metodzie twardnieje w świetle lampy ok. 2-3 minuty, na każdy paznokieć należy nałożyć trzy warstwy żelu, więc taki zabieg trwa dość długo.

Metoda żelowa pozwala w prosty sposób poprawić wygląd paznokci tak, by wyglądały elegancko i delikatnie, a także przedłużyć je do oczekiwanych rozmiarów. Paznokcie żelowe są polecane osobom, które prowadzą spokojny tryb życia, ponieważ należą do form zdobienia stosunkowo mało trwałych. Tym, którzy prowadzą trochę bardziej aktywny tryb życia, zaleca się paznokcie akrylowe. Są one bardziej odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Są to nałożone na paznokcie wytworzone ze sztucznego tworzywa. Tipsy początkowo były wykonane z akrylu, jednak z czasem zrezygnowano z tego tworzywa, ponieważ źle wpływał na płytkę paznokcia, a także powodował dokuczliwe alergie skórne. Obecnie najczęściej stosowaną techniką w kosmetyce jest żywicą syntetyczna, którą utwardza się promieniami ultrafioletowymi. Niekiedy zamiast żywicy stosuje się specjalne paski, które są następnie utwardzane. Ponieważ paznokcie odrastają, należy uzupełnić ubytek. Możesz tego dokonać u manicurzystki, którą znajdziesz w Internecie, wpisując frazę: tipsy Kraków.

Są one polecane paniom, które mają nawyk obgryzania paznokci, a także tym, którzy posiadają uszkodzone paznokcie. Dzięki temu paznokieć odrasta bez żadnych utrudnień.

Wyróżnia się tipsy, które posiadają różnego rodzaju brzegi, a także te, które są wykonane z różnego rodzaju materiałów. Wyróżnia się kilka rodzajów tipsów, między innymi tipsy szklane, w którym zatopione są różne ozdoby, tipsy z frenczem, naturalne czyli w kolorze mleczno-różowym, a także wodne, które są przezroczyste.