Manicure – zrób już dziś

Ciekawą sprawą jest z pewnością kwestia, jakich kosmetyków używają kosmetyczki w naszym salonach, a także co możemy się spodziewać po kosmetykach stosowanych w różnych salonach. Jedną z najbardziej znany i lubianych marek jest Dashing Diva. To firma, która ma swoją siedzibę w Ameryce, a zajmuje się produkcją najwyższej jakości kosmetyków do paznokci. Ceny tych artykułów są niestety dość wysokie, jednak stosowanie tego typu produktów gwarantuje nam, że nasze paznokcie będą wyglądały świetnie.

Wśród produktów i usług oferowanych przez Dashing Diva jest m.in. french manicure, ale w innej wersji niż ta dobrze wszystkim znana. Metoda ta nawiązuje do popularnego sposobu zdobienia paznokci za pomocą paska i białego lakieru. Jest to metoda stylizacji żelowej paznokci. Polega ona na tym, że biały pasek jest doklejany do paznokcia, a następnie wszystko poddawane jest działaniu promieniowania UV. Dzięki temu nasza metoda jest bardzo trwała i praktycznie nie ma obaw, że paznokcie zniszczą się lub porysują, a lakier zacznie się kruszyć. Dzięki tej metodzie nasze paznokcie będą piękne przez dług i czas, ponieważ nawet przez trzy tygodnie. Jakie są zalety tej metody? Przede wszystkim nie wymaga ona piłowania paznokci, dzięki czemu nie ulegną one zniszczeniu.

Następną zaletą tej metody jest jej szybkość, ponieważ można ten zabieg wykonać dosłownie w trzydzieści minut, oprócz tego zapewnia dobrą kondycję paznokci, ponieważ nie są one poddawane zabiegom, które mogą je uszkodzić. Paznokcie stają się nie tylko mocne, ale także elastyczne. Stylizacja paznokci, a w szczególności metoda manicure jest łatwa i przyjemna. Nie ma obaw, że kosmetyczka uszkodzi nasze paznokcie, albo wybierze dla nas kolor, który zupełnie do nas nie pasuje. Warto malować paznokcie, ponieważ doskonale uzupełniają, czy też dopełniają one naszą codzienną kreacje.