Botox w Krakowie

Na pewno wiele osób zastanawia się, jak się pozbyć niechcianych zmarszczek i za głowę się łapie, kiedy pomyśli o tym, że mogłaby zastosować na swojej skórze taką substancje jak botoks. Ta niezwykła substancja to nic innego jak jad kiełbasiany, który wszczepiony w skórę, potrafi zdziałać cuda. Przede wszystkim sprawia, że zmarszczki znikają z twarzy, dzięki czemu nasza skóra prezentuje się świetnie. Nieliczni wiedzą, że jad kiełbasiany to rodzaj bakterii, która powstaje w zepsutych wędlinach i konserwach. Jest to niezwykle silna substancja, która może doprowadzić do paraliżu całego organizmu. Trzeba więc postępować z nią ostrożnie, chroniąc organizm przed dostaniem się tego specyfiku. Na szczęście współczesna medycyna doprowadza do tego, że możliwe jest usunięcie zmarszczek na parę miesięcy.

Średnio po czterech miesiącach możliwe jest już ponowienie zabiegu, jednak z tym trzeba uważać, ponieważ może dojść do tego, że nasz organizm nie wytrzyma dawki botoksu i dojdzie do uszkodzenia układu nerwowego, co może zakończyć się wystąpieniem padaczki. W tym artykule opowiemy wam, jak wygląda zabieg. Po pierwsze zanim lekarze przystąpią do wszczepienia botoksu w skórę, konieczne jest odtłuszczenie jej i przyłożenie do skóry sporej warstwy lodu. Tak naprawdę trzeba podkreślić, że wystarczy drobne nakłucie skóry, żeby botoks dostał się do naszego organizmu. To tak niewiele, a jednak potrafi zdziałać cuda.  Po zabiegu konieczne jest schłodzenie naszej skóry za pomocą kostek lodu. Nie wolno także przez pewien czas masować własnej skóry, ponieważ może dojść do przemieszczanie się botoksu. Co ciekawe pierwsze efekty tego zabiegu pojawiają się prędko, bowiem w ciągu kilku dni. Lekarz zaprasza pacjentkę na wizytę kontrolną, aby sprawdzić, czy botoks zaczął działać w miejscu swojego przeznaczenia. Jeśli nie zabieg jest powtarzany. Jeśli zainteresowała nas możliwość wykonania takiego zabiegu, serdecznie polecamy sprawdzenie w sieci hasła botox Kraków, aby natrafić na najciekawsze oferty z salonów.

Wiele firm ostatnimi czasy wypuszcza na rynek kremu z domieszką botoksu, gwarantując efekty podobny do tego, jaki daje zastrzyk, jednak nie jest to możliwe, ponieważ krem nie dociera do głębszych warstw skóry. Żaden takich specyfik nie zastąpi kremu.